The Miners

Už jsme slyšeli o tom, co jsou to zákaznické schůzky? Představte si, že vedete svůj první projekt, ale stojíte před zásadním rozhodnutím a nevíte si rady. Kdo jiný by mohl poradit, než zkušený profík z oboru?

Naši týmprenéři pravidelně chodí na zákaznické schůzky, aby mohli získat důležité perspektivy a rady pro svou vlastní praxi. Někteří z nás nedávno uskutečnili setkání s CEO The Miners, Egorem Kolpakovem.

Chtěli jsme se nechat zajména inspirovat, jak má mladý člověk začít ve světě podnikání a jak prorazit na trhu. The Miners je totiž nejrychleji rostoucí řetězec kaváren, který nefunguje systémem franšízy, ale jako soubor poboček jedné velké společnosti.

Egor nám prozradil, že se mu během pouhých 4 let podařilo otevřít 5 poboček v Praze. V současnosti pracuje na otevření dalších dvou poboček v Praze a ve Španělsku! To všechno se mu navíc podařilo uskutečnit v době, kdy nás pandemie zasáhla nejhůře.

Dozvěděli jsme se mnohé o tom, jak funguje organizační struktura v The Miners, nebo třeba také o tom, jak provádět výzkumy v plánovací fázi projektů. Přišlo nám neskutečné, jak provázaný business model se mu podařilo vytvořit – vlastní pražírna, vlastní hrnečky, pevně uchopená obchodní partnerství s dodavateli, kreativní digitální marketing, mezinárodní tým, který se domlouvá hlavně anglicky..

Odnášíme si také to, že načasování je všechno. The Miners přišlo na scénu přesně ve chvíli, kdy na českém trhu začala vzrůstat poptávka po výběrové kávě.

Čti dál