Přihořívá

This image has an empty alt attribute; its file name is image-1.png

Kdy jste naposledy zakusili nezapomenutelný zážitek s vaším kamarádem nebo kamarádkou? Pokud to už chvíli trvalo, máme pro vás jedinečnou příležitost obnovit právě ty nezapomenutelné chvíle. Naše karetní hra s názvem Přihořívá, vám nejen poskytne zábavu, ale také vytvoří nové, nezapomenutelné vzpomínky.

Při začátku hraní naší hry si společně se spoluhráčem stanovíte délku hraní, můžete hrát týden, měsíc, nebo dokonce i rok!

Čeká na vás 44 herních karet, z nichž každá nese jedinečný úkol, výzvu nebo otázku, se kterou se společně s vaším spoluhráčem vydáte na cestu k novým zážitkům a vzpomínkám. Díky výstupu z komfortní zóny si se spoluhráčem vytvoříte ty pravé zážitky.

A protože jsou karty vyrobeny z trvanlivého materiálu a mají vizitkový formát, můžete je mít stále po ruce – v peněžence, za krytem telefonu, prostě kdekoliv!

Nechte se unést naší karetní hrou, která vám přinese nejen radost, ale také nové, nezapomenutelné zážitky. Objednejte si Přihořívá na naších oficiálních stránkách www.prihoriva.eu za 420 Kč.

Teď je už na místě jen otázka; Kdy u vás začne Přihořívat?

Www.prihoriva.eu

Www.prihoriva.eu/

This image has an empty alt attribute; its file name is image-1.png

https://prihoriva.eu/jak-hra-funguje/

Čti dál