Co je Tiimiakatemia?

Učíme se skrze podnikání, ne podnikat. Naším cílem není vytvořit výnosné společnosti, ale absolventy, kteří z každé své společnosti výnosnou vytvoří. Náš program vychází z finského vzdělávacího konceptu Tiimiakatemia®, který vznikl v roce 1993 ve Finsku a od té doby se rozšířil do téměř celého světa.

Kde jsi teď?

Zajímá tě podnikání, cestování a osobní rozvoj. Dostaneš hodně svobody a je jen na tobě, co s ní uděláš. Proto je důležité být proaktivní. Zároveň tě nemine práce v týmu. Ideální uchazeč je někdo, kdo rád pracuje s ostatními a má touhu se v tom zdokonalovat.

Kam se dostaneš?

Jako náš absolvent (tvz. alumni) jsi připravený na reálný svět podnikání. Flexibilně si stanovuješ cíle a jsi schopný týmové spolupráce. Disponuješ teoretickými i praktickými znalostmi a dovednostmi v podnikání v týmu marketingu, učení se a vedení lidí.

Cesta kolem světa

Z Tiimiakatemia metodiky vychází jako jedna z hodnot cestování. Otevírá dveře pro nové kontakty, zážitky a zkušenosti. Spousta týmů si jako svůj cíl po konci studia vybere právě cestu kolem světa. Jak bude vypadat, je zcela na vás. Pojedete do Asie, Afriky nebo Ameriky? Důležité je být spolu, nebát se mluvit s místními a něco zažít!

Tiimi pohledem druháka

V kostce, ve 30 minutách.

Chceš být týmový podnikatel?

Nečekej a podej přihlášku na Tiimi ještě dnes. Staň se součástí komunity Teampreneurů, kde tě čeká nejen spousta nových přátel, ale i praktické zkušenosti z reálných projektů.
PODAT Přihlášku

Zeptej se

Elen Kejdová
Jak už to tak u ambasadorů bývá, i já navazuju a udržuju vztahy jak se zájemnci o studium tak se zákazníky Tiimiakatemia Prague® ale taky vystupuji a jednám v nejlepším zájmu této organizace. Zastupuji nás na veletrzích, přednáškách, konferencích i na osobních či pracovních schůzkách.
Máte s námi zájem spolupracovat, přidat se k nám sebo se jen dozvědět více o našem působení?
Neváhejte mě kontaktovat!